I det nedenstående kan du finde vores personale. Du er altid velkommen til at kontakte os for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan servicere din virksomhed.

Ordre bedes sendes på mw@mw.dk

Medarbejdere i Århus og Herlev:

Bent Strange
Direktør
bent.strange@mw.dk

Karina Lund Madsen
Afdelingsleder
karina@mw.dk

Henrik Sørensen
Produktchef – Olie og tekniske artikler
henrik@mw.dk

Morten Steffensen
Produktchef – Transmissioner og tekniske artiker
morten@mw.dk

Lars Rasmussen
Produktchef – Tætninger og tekniske artikler
lars@mw.dk

Morten Poulsen
Intern sælger
morten.p@mw.dk

Claus Fischer
Intern sælger
claus@mw.dk

Mathias Knudsen
Intern sælger
mathias@mw.dk

Nanna Birch
Regnskabschef
nanna@mw.dk

Christian Strange
Salg og marketing
christian@mw.dk

Henrik Strange
Webmaster & webansvarlig
henrik.strange@mw.dk

Medarbejdere i Vejle:

Dan Fredslund
Salgskonsulent
dan@mw.dk

Frits Mikkelsen
Intern sælger
frits@mw.dk

Daniel Bodin
Intern sælger
daniel@mw.dk